Vilnius - Dubajus skrydžiai

Kelionės į Dubajų yra kaip niekad populiarios. Jei jus domina atostogos egzotiniuose kraštuose, būtinai pasidomėkite kelionėmis į Dubajų. Šis modernus ir pompastiškas miestas gali pasigirti ne tik amžinai trunkančia vasara: Dubajuje įsikūręs aukščiausias pasaulio dangoraižis, daugybė kurortinių kompleksų, įrengtos dirbtinai sukurtos salos, galėsite apsipirkti didžiausiame pasaulio prekybos centre. Jei norite keliauti į Dubajų iš Vilniaus, galėsite rinktis iš daugybės skrydžių variantų. Vilnius – Dubajus skrydžiai yra labai dažni, taigi tikrai rasite sau tinkamą kelionės laiką ir datą.

Vilnius – Dubajus skrydžiai

Skrydžiai Vilnius – Dubajus yra vykdomi praktiškai kiekvieną dieną, kadangi šis maršrutas yra kaip niekad populiarus. Skrydžius į Dubajų vykdo daugybė oro linijų bendrovių, taigi skrydžių Vilnius – Dubajus pasirinkimas yra milžiniškas. Deja, tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Dubajus nėra vykdomi, visada teks skristi su persėdimu. Tačiau dėl to nereikėtų jaudintis – tarpinių skrydžių lauksite moderniuose oro uostuose, taigi laukimas tikrai neprailgs. Kelionė Vilnius – Dubajus dažniausiai trunka apie aštuonias valandas, tačiau viskas priklauso nuo to, kiek teks laukti tarpinio skrydžio.

Vilnius – Dubajus lėktuvų bilietai

Jei jus domina pigios kelionės į Dubajų, turite pasirūpinti pigiais lėktuvų bilietais. Visiems bilietams tinka universali taisyklė – kuo arčiau skrydžio data, tuo bus brangesni lėktuvo bilietai. Pigiausi lėktuvų bilietai Vilnius – Dubajus būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui. Pirkdami lėktuvų bilietus bent penki ar šeši mėnesiai iki skrydžio tikrai sutaupysite ir rinksitės iš daugybės skirtingų skrydžių variantų.

Patogiausia lėktuvų bilietus į Dubajų pirkti internetu. Vilnius – Dubajus lėktuvų bilietai dažnai susilaukia įvairių nuolaidų, kurias pamatysite lėktuvų bilietus pirkdami internetu. Bet kokiu atveju, atostogas planuokite iš anksto – tai užtikrins, kad lėktuvų bilietus Vilnius – Dubajus įsigysite už pačią mažiausią kainą!

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus