Lėktuvų bilietai į Dubajų

Kelionė į Dubajų? Keliaujant į tolimuosius Jungtinius Arabų Emyratus, būtina susidaryti bent nedidelį kelionės planą, nes atvykus automobilių ir kelių gausybė gali paklaidinti kiekvieną. Kelionė į šią šalį – tai kur kas daugiau negu atostogos. Vos žengę pirmą žingsnį šioje šalyje, pasijusite tarsi sapne. Kiekvienas šalies kampelis savaip unikalus, tačiau didžiausią nustebimą kels milžiniškų dangoraižių gausybė, prekybos centrai ir tvarkingi žydro vandens paplūdimiai.

Dubajus – tai įdomus ir energingas miestas. Jo turtinga kultūra ir jame galima pamatyti daugybę įspūdingų objektų. Anksčiau Dubajus buvo pirklių uostas. Dabar šis miestas yra vienas iš prabangiausių visame pasaulyje. Miestas pripildytas modernių dangoraižių, fontanų, meno kūrinių ir palmių, kuriančių žydriems paplūdimiams Havajų įspūdį.

Apsisprendusiems keliauti į Dubajų verta bilietus įsigyti iš anksto. Skrydžiai iš Kauno ir iš Vilniaus parduodami visus metus ir tikrai labai dažnai. Rekomenduojama bilietus pirkti tada, kai bus likę bent penki mėnesiai iki skrydžio. Taip sutaupysite lėšų, kurias galėsite skirti pramogoms įspūdingoje sostinėje ar kituose didinguose šalies miestuose.

Labiausiai apsimoka lėktuvų bilietus pirkti ne vasaros sezonu. Ne tada, kai turistų srautai išauga kelis kartus, bet šaltesniu laikotarpiu – rudenį ar net žiemą. Būtent tada temperatūra kelionėms tinkamiausia. Bilietų kainos žiemą būna kur kas mažesnės. Norintiems sutaupyti taip pat nepatartina pirkti bilietus ir šventiniu laikotarpiu, pavyzdžiui, per religines šventes. Tada kainos pakyla dvigubai.

Kaip įsigyti lėktuvų bilietus? Viskas paprasta kaip dukart du. Vos keli mygtukų paspaudimai pasirinktos bendrovės interneto tinklapyje ir bilietai jau jūsų rankose!

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus