Skrydžiai į Dubajų

Lėktuvų bilietus į Dubajų įsigysite labai paprastai – užteks vos paspausti mygtuką pasirinktos įmonės tinklapyje. Tačiau pasiūlymų į šį miestą apstu visur. Taigi prieš įsigyjant bilietus reiktų pasvarstyti, kur labiausiai apsimoka pirkti!

Vilnius ir Kaunas – du Lietuvos miestai, siūlantys lėktuvų bilietus į šį kraštą. Tačiau pakeliui norėtumėte aplankyti kaimyninę Latviją ir jos sostinę Rygą? Pasiūlymas yra tikrai vertas dėmesio. Būtent iš Rygos lėktuvų bilietai dar pigesni. O skrydžiai patogesni ir greitesni, nes išvengiama persėdimų.
Kelionių bendrovių, siūlančių skrydžius į Dubajų, apstu visur. Todėl kelionė į šį miestą prieinama kiekvienam. Pigius bilietus nuo šiol kiekvienas gali nusipirkti ir internetu. Tai yra puiki idėja dovanai, kuri tiks tiek artimam šeimos nariui, tiek atostogų pasiilgusiam draugui.
Paskutinės minutės skrydžiai – karšti pasiūlymai iš Vilniaus ir iš Kauno – siūlomi beveik kasdien. Taigi jei norite ilguosius savaitgalius praleisti tikrai išskirtinai atitrūkstant nuo rutinos ir kompiuterio ekrano, tai skubėkite naudotis pasiūlymais! Bilietai į šį turistų pamiltą miestą išgraibstomi rekordiniu greičiu.
Nesnauskite ir skubėkite pasinaudoti pigių skrydžių pasiūlymais bei pradėkite planuotis atostogas!

Pigūs skrydžiai į Dubajų

Dubajus yra prabanga ir modernumu alsuojantis miestas. Pompastiškas, originalus ir elegantiškas – taip galima apibūdinti išskirtinį Dubajų. Atostogos Dubajuje – tikras svajonių išsipildymas. Aukščiausias pasaulio pastatas, prabangiausias pasaulyje viešbutis, dirbtinės salos, didžiausias pasaulyje prekybos centras, septynių žvaigždučių viešbučiai, daugybė naktinių klubų, barų, restoranų, lankytinų objektų ir visad geras oras – tai tik maža dalelė to, ką rasite atvykę į Dubajų. Skrydžiai į Dubajų yra labai dažni, kadangi tūkstančiai žmonių kasdien nori keliauti į šį nuostabų miestą.

Atostogos Dubajuje yra labai populiarios – milijonai turistų iš viso pasaulio kasmet keliauja į nuostabųjį Dubajų. Pigūs skrydžiai į Dubajų iš Vilniaus kursuoja bene kasdien. Tiesa, tiesioginių skrydžių į Dubajų iš Vilniaus nėra, visi skrydžiai į Dubajų iš Lietuvos yra bent su vienu persėdimu. Skrydžio į Dubajų trukmė priklauso nuo to, kiek laiko jums teks laukti tarpinio skrydžio. Dažniausia kelionės į Dubajų trukmė yra maždaug aštuonios valandos.

                   Pigūs skrydžiai į Dubajų

Pigūs lėktuvų bilietai į Dubajų

Jei jus domina pigios kelionės į Dubajų, savo atostogas turite pradėti planuoti kuo ankščiau. Pigiausi lėktuvų bilietai į Dubajų būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus pusmečiui ir daugiau. Tai universali taisyklė – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Taigi, lėktuvų bilietus į Dubajų pirkite bent penki ar šeši mėnesiai iki skrydžio datos. Taip ne tik sutaupysite, bet ir rinksitės iš daugybės skrydžių į Dubajų variantų.
Vienintelė išimtis – paskutinės minutės kelionės į Dubajų. Tokiems skrydžiams dažnai taikomos didelės nuolaidos, taigi į Dubajų spontaniškai nuvyksite už juokingai mažą kainą.

Populiariausi pigūs skrydžiai į Dubajų:

  • Pigūs skrydžiai Vilnius – Dubajus
  • Pigūs skrydžiai Ryga – Dubajus
  • Pigūs skrydžiai Varšuva - Dubajus

Pigūs skrydžiai iš Dubajaus

Jei jus domina kelionės į egzotines šalis, būtinai pasidomėkite kelionėmis į Dubajų. Šis Jungtinių Arabų Emyratų miestas yra vienas labiausiai turistų pamėgtų vietų visame pasaulyje. Prabanga ir modernumu alsuojantis Dubajus yra tiesiog tobula vieta atostogoms. Dubajus gali pasigirti kur kas daugiau, nei amžinai trunkančia vasara: Dubajuje įsikūręs pats aukščiausias pasaulio dangoraižis, Dubajuje galėsite aplankyti patį didžiausią pasaulyje prekybos centrą, susipažinti su išskirtine miesto kultūra ir istorija, arba tiesiog mėgautis saulės voniomis ir niekada nesibaigiančiomis pramogomis. Dubajus taip pat suteikia unikalią galimybę pigiai nukeliauti į bet kurią pasaulio šalį.

Ne paslaptis, kad Dubajus yra daugybės rekordų savininkas. Vienas Dubajaus rekordų – didžiausias pasaulio oro uostas. Tarptautinis Dubajaus oro uostas kiekvieną savaitę vykdo ir priima virš šešių su puse tūkstančių skrydžių iš viso pasaulio! Jei norite keliauti į tolimas pasaulio šalis, būtinai pasidomėkite pigiais skrydžiais iš Dubajaus! Skrydžiai iš Dubajaus yra vykdomi į visas pasaulio šalis. Jei jums tarpinio skrydžio teks laukti Dubajaus oro uoste, tai bus maloni kelionės detalė, kadangi šis oro uostas yra išskirtinai modernus, prabangus ir komfortiškas!

Populiariausi pigūs skrydžiai iš Dubajaus:

  • Pigūs skrydžiai iš Dubajaus į Kiniją
  • Pigūs skrydžiai iš Dubajaus į Japoniją
  • Pigūs skrydžiai iš Dubajaus į Australiją
  • Pigūs skrydžiai iš Dubajaus į JAV
  • Pigūs skrydžiai iš Dubajaus į Kanadą
  • Pigūs skrydžiai iš Dubajaus į Lietuvą


Jei jus domina pigūs skrydžiai iš Dubajaus, iš anksto pradėkite planuoti savo kelionę! Pigiausi lėktuvų bilietai skrydžiams iš Dubajaus būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui. Kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Tai yra universali taisyklė, kuri tinka skrydžiams į bet kurį pasaulio kraštą. Skrydžių kaina iš Dubajaus taip pat labai priklauso nuo to, kokias oro linijų bendrovių paslaugas naudosite. Kai kurios oro linijų bendrovės yra labai brangios, taigi pirkdami lėktuvų bilietus būkite atidūs.

                Lėktuvų bilietai internetu į Dubajų

Skrydžiai per Dubajų

Dubajus – prabangos, modernumo, blizgesio ir spalvų kupinas miestas. Energingas ir spalvingas, Dubajus kasmet pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Ankščiau tarnavęs kaip pasikeitimo uostas ir pirklių miestas, Dubajus šiandien yra vienas turtingiausių ir prabangiausių miestų visame pasaulyje. Dubajus taip pat suteikia unikalią galimybę pigiai nukeliauti į bet kurią pasaulio šalį, kadangi šiame mieste yra įsikūręs didžiausias pasaulio tarptautinis oro uostas, kuris aptarnauja milijonus turistų iš viso pasaulio.

Jei keliausite į tolimas pasaulio šalis, labai didelė tikimybė, kad persėdimo jums teks laukti didžiausiame pasaulio oro uoste Dubajuje. Jei norėsite skristi į Kiniją, Japoniją, Kanadą, JAV ir kitas tolias šalis, jums tikrai teks skristi su persėdimu, kadangi tiesioginiai skrydžiai į šias šalis iš Lietuvos nėra vykdomi. Tiesa, jei jums teks skristi per Dubajų – tai nebus pats idealiausias kelionės variantas, kadangi iki Dubajaus taip pat reikia skristi su persėdimu.

Vilnius - Dubajus skrydžiai

Kelionės į Dubajų yra kaip niekad populiarios. Jei jus domina atostogos egzotiniuose kraštuose, būtinai pasidomėkite apie Dubajų ir keliones į jį. Šis modernus ir pompastiškas miestas gali pasigirti ne tik amžinai trunkančia vasara: Dubajuje įsikūręs aukščiausias pasaulio dangoraižis, daugybė kurortinių kompleksų, įrengtos dirbtinai sukurtos salos, galėsite apsipirkti didžiausiame pasaulio prekybos centre. Jei norite keliauti į Dubajų iš Vilniaus, galėsite rinktis iš daugybės skrydžių variantų. Vilnius – Dubajus skrydžiai yra labai dažni, taigi tikrai rasite sau tinkamą kelionės laiką ir datą.

Vilnius – Dubajus skrydžiai

Skrydžiai Vilnius – Dubajus yra vykdomi praktiškai kiekvieną dieną, kadangi šis maršrutas yra kaip niekad populiarus. Skrydžius į Dubajų vykdo daugybė oro linijų bendrovių, taigi skrydžių Vilnius – Dubajus pasirinkimas yra milžiniškas. Deja, tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Dubajus nėra vykdomi, visada teks skristi su persėdimu. Tačiau dėl to nereikėtų jaudintis – tarpinių skrydžių lauksite moderniuose oro uostuose, taigi laukimas tikrai neprailgs. Kelionė Vilnius – Dubajus dažniausiai trunka apie aštuonias valandas, tačiau viskas priklauso nuo to, kiek teks laukti tarpinio skrydžio.

Vilnius – Dubajus lėktuvų bilietai

Jei jus domina pigios kelionės į Dubajų, turite pasirūpinti pigiais lėktuvų bilietais. Visiems bilietams tinka universali taisyklė – kuo arčiau skrydžio data, tuo bus brangesni lėktuvo bilietai. Pigiausi lėktuvų bilietai Vilnius – Dubajus būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui. Pirkdami lėktuvų bilietus bent penki ar šeši mėnesiai iki skrydžio tikrai sutaupysite ir rinksitės iš daugybės skirtingų skrydžių variantų.
Patogiausia lėktuvų bilietus į Dubajų pirkti internetu. Vilnius – Dubajus lėktuvų bilietai dažnai susilaukia įvairių nuolaidų, kurias pamatysite lėktuvų bilietus pirkdami internetu. Bet kokiu atveju, atostogas planuokite iš anksto – tai užtikrins, kad lėktuvų bilietus Vilnius – Dubajus įsigysite už pačią mažiausią kainą!

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus