Pigios kelionės į Dubajų

Daugybė skrydžių bendrovių suteikia puikias galimybes aplankyti šį JAE miestą ir pasigrožėti išskirtiniu šalies vaizdu. Atidžiai stebint kelionių pasiūlymus, bilietų kaina gali būti prieinama visiems. Pigūs skrydžiai internetu į JAE yra itin populiarūs. 

JAE – tai ne tik puiki šalis atostogoms, bet ir galimybė nerti į netikėtų nuotykių sūkurį su tikrų draugų kompanija. Ilgai nenutylantis miestas ir svaiginantis pramogų derinys traukia ne tik turistus, bet ir vietinius šalies gyventojus. Labiausiai pamiltos vietos visada ūžia dėl turistų balsų, taigi judesys čia vyksta visais metų laikais.

Keliaujant į naują šalį, svarbu pasirūpinti svarbiausiu kelionės elementu – lėktuvų bilietais. Rekomenduojama rinktis 7–14 dienų kelionę. Reikia pasirūpinti ne tik jais, bet ir pasidomėti lankytinų vietų sąrašu bei pasirūpinti svarbiausiais daiktais lagamine.

Šiuo atveju jūsų kuprinėje ar lagamine turi būti: žemėlapis, užrašų knygutė bei fotoaparatas. Tik prisiminkite, kad Dubajuje yra griežtai draudžiama fotografuoti karinius objektus, valstybines įstaigas, šeichų rūmus, tiltus, oro uostus bei vietines arabų moteris, arabus vyrus leidžiama fotografuoti tik tais jiems patiems leidus.

                  Pigios kelionės į Dubajų

Ką dar vertėtų žinoti keliaujant į Dubajų?

  1. Reikalingi dokumentai. Keliaujant į Dubajų jums bus reikalingas pasas, kuris privalo galioti mažiausiai šešis mėnesius po sugrįžimo iš Dubajaus. Viza nereikalinga, jei šalyje keliaujate trumpiau nei 90 dienų per 180 dienų laikotarpį. 
  2. Privalomi skiepai. Keliaujantiems į Dubajų, nėra jokių privalomų skiepų.
  3. Religinės šventės. Ramadanas - bene didžiausia ir svarbiausia musulmonų religinė šventė, kurios metu, rodos, sulėtėja visas Dubajaus gyvenimo tempas. Taip yra todėl, kad Ramadano metu, musulmonai susilaiko nuo valgymo, gėrimo, lytinių santykių bei rūkymo 30 dienų nuo saulės patekėjimo iki jos nusileidimo. Rekomenduojama kelionę į Dubajų planuotis ne Ramadano metu, taip išvengsite šių griežtų taisyklių, taikomų ir turistams. 
  4. Lauktuvės iš Dubajaus. Ką pirkti Dubajuje? Dubajus iš tiesų siūlo itin originalias lauktuvių idėjas ir čia nėra apsiribojama vien tik šaldytuvo magnetukais. Viena populiariausių idėjų lauktuvėms iš Dubajaus gali būti itin kvapnūs smilkalai. Unikaliomis lauktuvėmis taps arabiški prieskoniai, kuriuos lengvai įsigysite Deiros prieskonių turguje (angl. Deira Spice Souk). Taip pat, galite įsigyti tikro aukso dirbinių iš Dubajaus aukso turgaus (Dubai Gold  Souk). Tik nepamirškite atkakliai pasiderėti, kainas galite sumažinti netgi per pus. Originaliomis dovanomis taps ir suvenyrai iš kupranugarių odos, kupranugarių pieno saldainiai su arabiška kava bei aromatingi aliejai, kuriuos rasite Dubajaus Kvepalų turguje (angl. Perfume Souk). 

Planuojant atostogas šioje nuostabioje šalyje, būtina pasidomėti ir apie Dubajų, čia vyraujančią kultūrą, tradicijas, oro sąlygas, klimatą ir kt. Dubajus - miestas saulės ir šilumos gerbėjams. Patys puikiai suprantame koks tai yra rojus Žemėje po atšiaurių orų Lietuvoje. Teigiama, kad Dubajuje saulė šviečia 365 dienas per metus. Todėl, kad ir kada sugalvotumėte įsigyti skrydžius į Dubajų, saulė jums garantuota. Šiame mieste vyrauja itin karštas ir sausas tropinis klimatas - ypač vasarą, kada čia galima sulaukti iki 50 °C karščio. Karščiausias mėnuo Dubajuje yra rugpjūtis. Vasaros laikotarpiu privaloma naudoti apsauginį kremą nuo saulės bei kepurę, skrybėlę ar galvos skarelę. Jeigu nesate karščio mėgėjai, rekomenduojama kelionę į Dubajų organizuotis lapkričio–balandžio mėnesiais kai yra kur kas vėsiau, tai yra apie 26–30 °C šiluma. 

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus