Apie Dubajų

Kodėl tokie populiarūs skrydžiai į Dubajų? Kodėl verta keliauti į šią nuostabią šalį? Atsakymas paprastas – Jungtiniai Arabų Emyratai. Tai yra šalis, kuri visada nustebina ir palieka daug klausimų dėl puikios miesto švaros ir prabangaus vaizdo. Kiekviena minutė, praleista Dubajuje, apstulbins tiek patyrusį keliautoją, tiek pirmąkart keliaujantį turistą. 

Dubajus – didelis miestas. Taigi savo lankytinų objektų įvairove papirks net atkeliavusius iš didžiausių Europos sostinių. Išskirtinis, įdomus ir turtingas miesto vaizdas, puikus pramogų ir poilsio derinys. Planuojate atostogas ar verslo kelionę ir svarstote apie Dubajų? Nedvejokite, nes tai tikrai yra puikus pasirinkimas, o lėktuvų bilietai į Dubajų internetu įsigijami vos keliais mygtukų paspaudimais. 

Daugumai Dubajus siejasi su filmuose matytomis scenomis apie šeichus ir gatvėmis riedančiais prabangiausias automobiliais. Šis miestas – tai puikus pasirinkimas norintiems patirti kažką tikrai įspūdingo. Ką pamatyti, čia ras kiekvienas. Ne paslaptis, kad Dubajus yra ne tik didžiausias Jungtinių Arabų Emyratų miestas, bet ir ekonomiškai stipri, moderni ir tvarkinga šalies teritorija. Atostogos Dubajuje suteiks jums galimybę iš arti susipažinti su ekonomikos galiūnės istorija, daugiametėmis tradicijomis ir unikalia kultūra. Žinoma, neabejotinai galėsite linksmintis audringuose vakarėliuose ir su šeima šėlti pramogų parkuose bei prekybos centruose. Sunku rasti tokį universalų miestą kaip Dubajus. Pigios kelionės į Dubajų tokios populiarios ne be priežasties. Atostogos šiame mieste nepaliks abejingų, o ką veikti ras bet kokio amžiaus turistai.

                 Apie Dubajų

Įdomūs faktai

 • Dubajuje policijos pareigūnai iš tikrųjų važinėja „Ferrari“, „Maserati“ ir „Bugatti“ automobiliais. 
 • Dubajuje nėra jokių benamių, o gatvėse - tik tobula švara. Jeigu čia ir atsiranda koks nors benamis, jam yra sumokama, dar nuperkamas bilietas ir jis yra išsiunčiamas iš Jungtinių Arabų Emiratų. 
 • Dubai Marina promenada - vieta, kurioje išvysite begalę prabangių automobilių, užstrigusių eismo spūstyje. Taip pat, neretai šie automobiliai yra atskraidinami privačiais sraigtasparniai ar atvežami tralu vien dėl to, kad automobiliai pravažiuotų kuo mažiau kilometrų.
 • Nepaisant to, kad arabės visada yra užsidengusios tiek kūnus, tiek veidus, jos vistiek nemėgsta būti filmuojamos bei fotografuojamos. O jeigu visgi nuspręsite jas įsiamžinti, galite pakliūti į rimtą bėdą. 
 • Dubajuje esančios vilos gali tęstis kelis kilometrus, kadangi čia yra įrengta viskas: ir zologijos sodas, ir vandens parkas, ir namų kompleksai, ir netgi didžiuliai individualūs parkai. 
 • Nors Dubajus yra pastatytas dykumoje, tačiau šiame mietse apstu žaliuojančios pievelės bei vešinčių parkų. Tam, kad visa tai gražiai augtų ir žaliuotų, kasdien sunaudojama milžiniški kiekiai gėlo vandens.
 • Dubajuje nerasite senų pastatų. Vos kelių metų senumo namai nugriaunami ir statomi nauji. Taip yra dėl to, kad siekiama išlaikyti saugumą, o oro sąlygos Jungtiniuose Arabų Emiratuose yra išties sudėtingos. Beje, nauji namai gali būti statomi ir tiesiog gražesnio ir naujesnio namo. 
 • Dubajus - aukso šalis. Čia rasite tikrų tikriausią aukso turgų, kuriame galite įsigyti nuo menkiausio žiedelio iki solidžiai sveriančios auksinės suknelės. Taip pat, Dubajuje yra padabinta ne viena ir ne dvi skulptūros, juo puošiami netgi automobiliai ir gardinama kava. 
 • Patys arabai žiemos laikotarpiu ypač mėgsta išvykas į dykumą, kurioje sukuriamas netgi palapinių miestelis. 
 • Arabai savo namuose laiko tokius laikinius gyvūnus, kaip: tigrus, liūtus, leopardus ir panašiai. Tačiau jiems yra keliama viena sąlyga. Šiems gyvūnams privaloma užtikrinti zoologijos sodo sąlygas. Ansčiau laukiniai gyvūnai budavo laikomi tiesiog balkone.
 • Dubajuje automobilį galima įsigyti už itin žemą kainą.

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus