Atostogos Dubajuje

Jei norite suplanuoti idealias atostogas, pabėgti nuo rutinos ir leistis į nepamirštamus nuotykius – atostogos Dubajuje yra puikus pasirinkimas. Dubajus yra vienas turtingiausių pasaulio miestų, kuris garsėja itin pompastiška architektūra ir miesto prabanga. Tačiau pigios kelionės į Dubajų yra lengvai suorganizuojamos, o atostogos Dubajuje – iš tiesų yra tiesiog idealus sprendimas nepamirštamai kelionei. Dubajus yra miestas, primenantis fantastinį filmą – miesto gatvės kupinos milžiniškų, nuostabaus grožio pastatų, gatvėse auga palmės, viskas tiesiog žiba ir atsiduoda prabanga. Jei jus domina atostogos Dubajuje, iš anksto turite pasirūpinti tam tikromis kelionės detalėmis, pavyzdžiui, pigūs skrydžai internetu – taip užtikrinsite sau nepamirštamą atostogų laiką, kuris atneš jums vien gerus prisiminimus ir nuostabias emocijas!

Ką reiktų žinoti apie JAE?

  • Jungtinių Arabų Emyratų plotas apima 83 600 km²;
  • Šalies sostinė yra Abu Dabis;
  • Gyventojų skaičius siekia daugiau nei 8 265 000;
  • Šalies valstybinė kalba - arabų, verslo kalba - anglų;
  • Šalies valiuta -Jungtinių Arabų Emyratų dirhamas (AED);
  • Šalies religija - islamas. 
  • Laiko juosta - JAE laikas +4 valandos, čia nėra „vasaros“ laiko. Vasarą JAE laikas pralenkia Lietuvos laiką viena valanda, o žiemą - dviem valandomis;
  • šalies interneto kodas - .ae;
  • Šalies telefono kodas + 971 ;

                  Atostogos Dubajuje

Kada geriausia atostogauti Dubajuje?

Geriausias laikas keliauti į Dubajų yra žiema. Kadangi Dubajus priklauso tropiniam dykumų klimatui, vasaros Dubajuje yra itin karštos – temperatūra kyla net iki keturiasdešimties ir daugiau laipsnių. Taigi, jei nenorite būti kankinami milžiniškos kaitros, į Dubajų keliaukite žiemą. Keliaudami į Dubajų pasidomėkite, kokie bus orai – taip galėsite planuoti, kokį garderobą su savimi vežtis.

Būdami Dubajuje visada su savimi turėkite vandens – didžiuliai miesto karščiai greitai pakenks jūsų sveikatai, jei negersite pakankamai skysčių. Taip pat, su savimi visuomet turėkite galvos apdangalą – tai padės išvengti saulės smūgio ir perkaitimo. Šie sveikatos sutrikimai labai dažni atostogaujantiems Dubajuje, kadangi klimato pasikeitimas yra labai staigus.

Iš anksto pasidomėkite, kokias vietas Dubajuje norėsite aplankyti. Pasidomėkite kokios yra lankomų objektų Dubajuje kainos, taip galėsite planuoti kelionės išlaidas ir apskaičiuoti savo atostogų biudžetą. Ką veikti Dubajuje tikrai yra – tereikia pasidomėti ir patiems susikurti idealių atostogų planą.

Norintys pasilinksminti vakarėliuose, atostogų Dubajuje metu galės pasimėgauti šimtais koncertų – naktiniai klubai Dubajuje garsėja niekada nesibaigiančiomis linksmybėmis!

Jei jus domina poilsinės atostogos Dubajuje, jūs turite dvi galimybes – atostogas planuoti patiems, arba pirkti kelionės paketą iš kelionių agentūros. Kiek kainuoja atostogos Dubajuje, galite pasidomėti kelionių agentūrų tinklalapiuose. Atostogų Dubajuje kainos labai įvairios – mokėsite daugiau, jei rinksitės prabangesnį kelionės paketą, kai viskas yra įskaičiuota.

Atostogos prabangiajame Dubajuje yra tikras svajonių išsipildymas! Joks kitas miestas jums nepasiūlys tokios gausybės pramogų, kaip nuostabusis Dubajus!

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus