Ką veikti Dubajuje

Dubajus – prabangos, modernumo, blizgesio ir spalvų kupinas miestas. Energingas ir spalvingas, Dubajus kasmet pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Ankščiau tarnavęs kaip pasikeitimo uostas ir pirklių miestas, Dubajus šiandien yra vienas turtingiausių ir prabangiausių miestų visame pasaulyje. Dubajuje susijungia šimtametės tradicijos, Arabijos kultūra, auksu tviskanti prabanga ir fantastiškas modernumas. Dubajus naktį tampa šviesų ir spalvų lopšiu, kurio gatvėse niekada netyla juokas ir muzika. Dubajaus centras yra turbūt įspūdingiausia miesto dalis, kurioje norisi praleisti kiekvieną atostogų minutę. Triukšmingas ir nuolat skubantis Dubajus – ideali vieta kelionei.

Ką veikti Dubajuje?

Dubajus idealiai tinka atostogoms. Šiame mieste apstu ne tik unikalių lankytinų objektų ir istorinių monumentų, bet ir gausu įvairių pramogų ir linksmų veiklų. Atvykę į Dubajų būtinai turite apsilankyti didžiausiame pasaulio dangoraižyje! Buržd Chalifa yra aukščiausias pasaulyje dangoraižis, nuo kurio stogo atsiveria neįtikėtino grožio Dubajaus panorama. Be to, dangoraižio apžvalgos aikštelėje yra nuostabus restoranas!

Dubajaus gatvėse yra daubė nuostabaus grožio fontanų puošiančių miestą. Dubajuje yra didžiausia fontanų sistema pasaulyje. Ežere įrengtas šokantis fontanas šoka pagal įvairiausių žanrų muziką, o reginį dar labiau pagražina daugybė šviesų. Geros emocijos garantuotos, tačiau turėkite omenyje, kad pirmose eilėse sėdintys žmonės tikrai liks šlapi!

Jei norėsite pabėgti nuo Dubajaus kaitros, būtinai nukeliaukite į Ski Dubai. Tai uždara sniego arena, kurioje galėsite užsiimti daugybe įvairių pramogų. Galėsite slidinėti, čiuožinėti rogutėmis. Arenoje galima išsinuomoti tiek įrangą, tiek aprangą, taigi šių atributų su savimi į kelionę vežtis nereikės!

Jei norite pasigrožėti unikalia Dubajaus gamta, keliaukite į Stebuklų sodą. Tai išskirtinis botanikos sodas, kuriame pasodinta tūkstančiai įvairiausių egzotinių augalų. Šis Dubajaus botanikos sodas yra milžiniškas, taigi vienos dienos apeiti sodą gali ir neužtekti!

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus