Ką veikti Dubajuje

Dubajus – prabangos, modernumo, blizgesio ir spalvų kupinas miestas. Energingas ir spalvingas, Dubajus kasmet pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Ankščiau tarnavęs kaip pasikeitimo uostas ir pirklių miestas, Dubajus šiandien yra vienas turtingiausių ir prabangiausių miestų visame pasaulyje. Dubajuje susijungia šimtametės tradicijos, Arabijos kultūra, auksu tviskanti prabanga ir fantastiškas modernumas. Dubajus naktį tampa šviesų ir spalvų lopšiu, kurio gatvėse niekada netyla juokas ir muzika. Dubajaus centras yra turbūt įspūdingiausia miesto dalis, kurioje norisi praleisti kiekvieną atostogų minutę. Triukšmingas ir nuolat skubantis Dubajus – ideali vieta kelionei.

Ką veikti Dubajuje?

Dubajus idealiai tinka atostogoms. Šiame mieste apstu ne tik unikalių lankytinų objektų ir istorinių monumentų, bet ir gausu įvairių pramogų ir linksmų veiklų. Atvykę į Dubajų būtinai turite apsilankyti didžiausiame pasaulio dangoraižyje! Buržd Chalifa yra aukščiausias pasaulyje dangoraižis, nuo kurio stogo atsiveria neįtikėtino grožio Dubajaus panorama. Be to, dangoraižio apžvalgos aikštelėje yra nuostabus restoranas!
Dubajaus gatvėse yra daubė nuostabaus grožio fontanų puošiančių miestą. Dubajuje yra didžiausia fontanų sistema pasaulyje. Ežere įrengtas šokantis fontanas šoka pagal įvairiausių žanrų muziką, o reginį dar labiau pagražina daugybė šviesų. Geros emocijos garantuotos, tačiau turėkite omenyje, kad pirmose eilėse sėdintys žmonės tikrai liks šlapi!

                   Ką veikti Dubajuje

Ski Dubai

Jei norėsite pabėgti nuo Dubajaus kaitros, būtinai nukeliaukite į Ski Dubai. Tai uždara sniego arena, kurioje galėsite užsiimti daugybe įvairių pramogų. Galėsite slidinėti, čiuožinėti rogutėmis. Arenoje galima išsinuomoti tiek įrangą, tiek aprangą, taigi šių atributų su savimi į kelionę vežtis nereikės!

Dubajaus botanikos sodas

Jei norite pasigrožėti unikalia Dubajaus gamta, keliaukite į Stebuklų sodą (angl. Miracle Garden). Tai išskirtinis botanikos sodas, kuriame pasodinta tūkstančiai įvairiausių egzotinių augalų. Šis Dubajaus botanikos sodas yra milžiniškas, taigi vienos dienos apeiti sodą gali ir neužtekti!

Safaris dykumoje

Taip pat galite išmėginti nepamirštamą kelionę į Dubajaus dykumą. Esant Dubajuje ir neaplankyti dykumos būtų didžiulė nuodėmė. Į čia galite nukeliauti galingais džipais, o pačiame dykumos viduryje išvysite oazę - centrinę stovyklą, kurioje galima pasimėgauti barbekiu, tradiciniais alkoholiniais gėrimais bei stebėti pilvo šokių šou, kuriuos šoka jaunos arabės. Beje, jau būdami dykumoje išmėginkite ir pajodinėjimą kupranugariais – neišdildomi įspūdžiai garantuoti.

Deiros aukso turgus

Unikali vieta, kurios niekur kitur pasaulyje nerasite - tai aukso turgus, kuriame pamatysite tonas įvairiausių aukso juvelyrinių dirbinių. Tikrai nustebsite čia apsilankę. O kas keisčiausias, tai šiame turguje nerasite nei vieno apsaugos darbuotojo. 

Burj Al Arab 7 žvaigždučių viešbutis

Taip, perskaitėte teisingai - net 7 žvaigždutės! Šiame viešbutyje kambarių kainos svyruoja nuo 1000 USD iki 27000 USD už naktį, o kambarį būtinai privalote rezervuotis iš anksto, kitų atveju jūs net nebūsit įleidžiamas į šį prabangų viešbutį, nebent įsigysite bilietą ir viešbutį apžiūrėsite tars tai būtų muziejus.

Wild Wadi vandens parkas

Tai puiki pramoga visai šeimai. Čia rasite įmantriausių atrakcionų bei galėsite patirti laisvą kritimą net iš 25 metrų aukščio. 

Shawarma tortilijos

Arabiškos tortilijos, kurių privalote paragauti viešėdami Dubajuje. 

Dubai Museum & Al Fahidi Fort

Šio muziejaus apsilankymo kaina – vos 1 euras. Šiame muziejuje išvysite visą Jungtinių Arabų Emyratų paveldą: nuo seniausių meno kūrinių iki senovinės sporto įrangos. 

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus