Skrydžiai per Dubajų

Dubajus – prabangos, modernumo, blizgesio ir spalvų kupinas miestas. Energingas ir spalvingas, Dubajus kasmet pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Ankščiau tarnavęs kaip pasikeitimo uostas ir pirklių miestas, Dubajus šiandien yra vienas turtingiausių ir prabangiausių miestų visame pasaulyje. Dubajus taip pat suteikia unikalią galimybę pigiai nukeliauti į bet kurią pasaulio šalį, kadangi šiame mieste yra įsikūręs didžiausias pasaulio tarptautinis oro uostas, kuris aptarnauja milijonus turistų iš viso pasaulio.

Skrydžiai per Dubajų

Jei keliausite į tolimas pasaulio šalis, labai didelė tikimybė, kad persėdimo jums teks laukti didžiausiame pasaulio oro uoste Dubajuje. Jei norėsite skristi į Kiniją, Japoniją, Kanadą, JAV ir kitas tolias šalis, jums tikrai teks skristi su persėdimu, kadangi tiesioginiai skrydžiai į šias šalis iš Lietuvos nėra vykdomi. Tiesa, jei jums teks skristi per Dubajų – tai nebus pats idealiausias kelionės variantas, kadangi iki Dubajaus taip pat reikia skristi su persėdimu.

Pigūs skrydžiai iš Dubajaus

Ne paslaptis, kad Dubajus yra daugybės rekordų savininkas. Vienas Dubajaus rekordų – didžiausias pasaulio oro uostas. Tarptautinis Dubajaus oro uostas kiekvieną savaitę vykdo ir priima daugiau nei šešis su puse tūkstančių skrydžių iš viso pasaulio! Skrydžiai iš Dubajaus yra vykdomi į visas pasaulio šalis. Jei jums tarpinio skrydžio teks laukti Dubajaus oro uoste, tai bus maloni kelionės detalė, kadangi šis oro uostas yra išskirtinai modernus, prabangus ir komfortiškas!

Populiariausi pigūs skrydžiai iš Dubajaus:

  • Pigūs skrydžiai iš Dubajaus į Kiniją
  • Pigūs skrydžiai iš Dubajaus į Japoniją
  • Pigūs skrydžiai iš Dubajaus į Australiją
  • Pigūs skrydžiai iš Dubajaus į JAV
  • Pigūs skrydžiai iš Dubajaus į Kanadą
  • Pigūs skrydžiai iš Dubajaus į Lietuvą

 

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus