Pigūs skrydžiai į Dubajų

Dubajus yra prabanga ir modernumu alsuojantis miestas. Pompastiškas, originalus ir elegantiškas – taip galima apibūdinti išskirtinį Dubajų. Atostogos Dubajuje – tikras svajonių išsipildymas. Aukščiausias pasaulio pastatas, prabangiausias pasaulyje viešbutis, dirbtinės salos, didžiausias pasaulyje prekybos centras, septynių žvaigždučių viešbučiai, daugybė naktinių klubų, barų, restoranų, lankytinų objektų ir visad geras oras – tai tik maža dalelė to, ką rasite atvykę į Dubajų. Skrydžiai į Dubajų yra labai dažni, kadangi tūkstančiai žmonių kasdien nori keliauti į šį nuostabų miestą.

Pigūs skrydžiai į Dubajų

Atostogos Dubajuje yra labai populiarios – milijonai turistų iš viso pasaulio kasmet keliauja į nuostabųjį Dubajų. Pigūs skrydžiai į Dubajų iš Vilniaus kursuoja bene kasdien. Tiesa, tiesioginių skrydžių į Dubajų iš Vilniaus nėra, visi skrydžiai į Dubajų iš Lietuvos yra bent su vienu persėdimu. Skrydžio į Dubajų trukmė priklauso nuo to, kiek laiko jums teks laukti tarpinio skrydžio. Dažniausia kelionės į Dubajų trukmė yra maždaug aštuonios valandos.

Pigūs lėktuvų bilietai į Dubajų

Jei jus domina pigios kelionės į Dubajų, savo atostogas turite pradėti planuoti kuo ankščiau. Pigiausi lėktuvų bilietai į Dubajų būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus pusmečiui ir daugiau. Tai universali taisyklė – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Taigi, lėktuvų bilietus į Dubajų pirkite bent penki ar šeši mėnesiai iki skrydžio datos. Taip ne tik sutaupysite, bet ir rinksitės iš daugybės skrydžių į Dubajų variantų.

Vienintelė išimtis – paskutinės minutės kelionės į Dubajų. Tokiems skrydžiams dažnai taikomos didelės nuolaidos, taigi į Dubajų spontaniškai nuvyksite už juokingai mažą kainą.

Populiariausi pigūs skrydžiai į Dubajų:

  • Pigūs skrydžiai Vilnius – Dubajus
  • Pigūs skrydžiai Ryga – Dubajus
  • Pigūs skrydžiai Varšuva - Dubajus

 

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus