Paskutinė minutė į Dubajų

Dubajus – elegantiškas, pompastiškas, prabanga tviskantis, ekstravagantiškas miestas, tiesiog idealiai tinkantis atostogoms. Jei norite pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir pasinerti į egzotišką prabangą – kelionės į Dubajų tiesiog skirtos jums. Aukščiausias pasaulyje dangoraižis, dirbtinės salos, didžiausias pasaulio prekybos centras, septynių žvaigždučių viešbučiai, daugybė lankytinų objektų, jūra ir visada geras oras – tai tik maža dalis to, ką jums pasiūlys įspūdingasis Dubajus. Vienas didžiausių Dubajaus privalumų – visada geri orai. Klimatas Dubajuje yra tiesiog idealiai tinkantis nepamirštamoms, atpalaiduojančioms atostogoms.

Paskutinė minutė į Dubajų

Visiems lėktuvų bilietams galioja universali taisyklė – kuo arčiau yra skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Bet kaip ir visos taisyklės, ši turi išimtį – pigūs paskutinės minutės skrydžiai! Jei trokštate spontaniškų atostogų egzotinėje šalyje, paskutinė minutė į Dubajų yra idealus sprendimas! Oro linijų bendrovės dažnai siūlo įvairias nuolaidas ir akcijas, kurių metu paskutinės minutės skrydžiai į Dubajų kainuoja tiesiog juokingai mažai!

                 Paskutinė minutė į Dubajų

Įsigiję paskutinės minutės bilietus į Dubajų, būtinai pasirūpinkite nakvyne. Atvykę į Dubajų už viešbučius mokėsite mažiau, jei juos rezervuosite iš anksto – net ir kelios valandos prieš atvykimą. Be to, pasidomėkite, kokias vietas Dubajuje norėsite aplankyti ir kokiomis pramogomis užsiimti.

Tiesa ta, kad paskutinės minutės kelionės į Dubajų tinka ne visiems. Tokios spontaniškos kelionės reikalauja staigaus planų keitimo. Jei norite keliauti į Dubajų, tačiau paskutinės minutės skrydžiai – ne jums, atostogas planuokite iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai į Dubajų būna tuomet, kai juos perkate bent pusmetis iki skrydžio datos. Tokiu metu skrydžių pasirinkimas yra pats didžiausias, o lėktuvų bilietų kainos į Dubajų – pačios mažiausios. Taigi, jei norite keliauti į Dubajų, tačiau spontaniškos atostogos jums netinka – kelionę planuokite iš anksto.

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus