Dubajaus oro uostai

Jei jus domina kelionės į egzotines šalis, būtinai pasidomėkite kelionėmis į Dubajų. Šis Jungtinių Arabų Emyratų miestas yra vienas labiausiai turistų pamėgtų vietų visame pasaulyje. Prabanga ir modernumu alsuojantis Dubajus yra tiesiog tobula vieta atostogoms. Dubajus gali pasigirti kur kas daugiau, nei amžinai trunkančia vasara: Dubajuje įsikūręs pats aukščiausias pasaulio dangoraižis, Dubajuje galėsite aplankyti patį didžiausią pasaulyje prekybos centrą, susipažinti su išskirtine miesto kultūra ir istorija, arba tiesiog mėgautis saulės voniomis ir niekada nesibaigiančiomis pramogomis. Skrydžiai į Dubajų yra labai dažni, o atvykę į šį miestą neteksite žado – Dubajaus oro uostai yra tiesiog kvapą gniaužančio modernumo!

Dubajaus oro uostai

Kaip ir visas Dubajaus miestas, Dubajaus oro uostai yra pompastiški, modernūs ir ekstravagantiški. Prabanga alsuojantys Dubajaus oro uostai užtikrins, kad jūsų vizitas oro uoste būtų malonus ir komfortiškas.

Tarptautinis Dubajaus oro uostas Al Maktumo yra ne tik didžiausias Jungtiniuose Arabų Emyratuose, bet ir visame pasaulyje! Dubajus iš tiesų yra rekordų griovėjas! Al Maktumo oro uosto teritorija apima beveik pusantro šimto kvadratinių kilometrų. Norėdami pasiekti skirtingus terminalus, žmonės oro uoste keliauja traukiniais ir autobusais. Oro uostas pavadintas pagerbti šeimą, valdančią Jungtinius Arabų Emyratus.

Al Maktumo oro uostas yra labai modernus ir įrengtas turistų patogumui – oro uoste daugybė parduotuvių, kavinių, įrengtos poilsio zonos, kuriose galima pamiegoti ar tiesiog pailsėti laukiant savo skrydžio.

Šis oro uostas aptarnauja milijonus keliautojų iš viso pasaulio. Šis oro uostas bendradarbiauja su šimtais skirtingų oro linijų bendrovių, taigi skrydžiai į Dubajaus oro uostą yra labai dažni. Kiekvieną savaitę į Dubajaus oro uostą atvyksta net šeši su puse tūkstančio skrydžių iš viso pasaulio!

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus