Viešbučiai Dubajuje

Dubajus yra vienas turtingiausių ir įspūdingiausių miestų visame pasaulyje. Gali pasirodyti, kad pigios kelionės į Dubajų yra vien tik svajonės. Tačiau galite būti ramūs – pigios kelionės į Dubajų yra suorganizuojamos labai lengvai ir prieinamos visiems! Nukeliauti į Dubajų būtina bent kartą per savo gyvenimą. Šis išskirtinis miestas nepaliks abejingų! Pompastiškas ir prabangus, Dubajus yra tikras rekordų miestas: jame įsikūręs didžiausias pasaulio dangoraižis, didžiausias pasaulio prekybos centras, vienas didžiausių pasaulio botanikos sodų, didžiausias pasaulyje šokantis fontanas. Atostogos Dubajuje jums paliks tiesiog neišdildomų įspūdžių, taigi nepraleiskite progos ir pradėkite planuoti idealias atostogas Dubajuje!

Viešbučiai Dubajuje

Dubajų kasmet aplanko milijonai turistų iš viso pasaulio. Daugybė turistų yra labai turtingi ir svarbūs žmonės. Taigi nėra keista, kad rekordų griovėjas Dubajus, turistus pasitinka su neįtikėtinos prabangos viešbučiais. Viešbučiai Dubajuje yra labai prabangūs – miesto centre įsikūrę geriausi septynių žvaigždučių viešbučiai patiks net ir aukštuomenės atstovams! Be to, Dubajus gali pasigirti tuo, kad mieste yra įsikūręs prabangiausias pasaulio septynių žvaigždučių viešbutis! Žinoma, tokie prabangūs viešbučiai prieinami ne kiekvienam, tačiau jei jūsų biudžetas tiesiog neturi ribų – būtinai rinkitės prabangius viešbučius Dubajuje!

Burj Al Arab viešbutis

Burj Al Arab - 7 žvaigždučių viešbutis, kuriame kambarių kainos svyruoja nuo 855 Eur iki 24000 Eur už naktį, o kambarį privaloma rezervuotis iš anksto, kitų atveju į prabangų viešbutį nebūsite įleidžiami. 

                   Viešbučiai Dubajuje

Pigūs nakvynės variantai Dubajuje

Jei jūsų kelionės į Dubajų biudžetas nėra beribis, vis tiek tikrai rasite kur apsistoti Dubajuje. Mieste gausu ekonominės klasės viešbučių, hostelių, nakvynės namų, motelių ir kitokių apgyvendinimo įstaigų, kurių kainos yra prieinamos visiems. Pigiausi viešbučiai Dubajuje yra nutolę nuo miesto centro, taigi ieškodami nakvynės, būtinai atsižvelkite į viešbučio lokaciją. Be to, pigiausi viešbučių Dubajuje variantai būna tuomet, kai nakvynę rezervuojate iš anksto! Daugybė internetinių svetainių padės jums rasti tinkamiausią nakvynės Dubajuje variantą.

Dubajuje taip pat galite gyventi viešbučių kompleksuose. Tai tarsi maži atostogų pasaulėliai, kuriuose apjungta keletas ar net keliolika skirtingų viešbučių. Dubajaus kompleksai pasiūlys ne tik nebrangų ir puikų poilsį, bet ir daugybę pramogų – koncertų, vakarėlių ir įvairių pasirodymų.

Viešbučiai Dubajuje yra labai įvairūs, taigi visai nesvarbu, koks jūsų kelionės biudžetas – tikrai rasite sau tinkamą nakvynės variantą.

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus