Vilnius - Dubajus

Dubajus yra ideali vieta nepamirštamoms atostogoms. Jei trokštate pabėgti nuo kasdienybės ir jus kankinančios rutinos, būtinai pasidomėkite kelionėmis į Dubajų! Vienas turtingiausių pasaulio miestų tiesiog įkūnija žodį „prabanga“. Milijonai žmonių kasmet keliauja atostogauti į Dubajų – šis miestas yra tikrų tikriausias turistų rojus. Atvykę į Dubajų galėsite aplankyti aukščiausią pasaulio dangoraižį, nukeliauti į vieną iš daugelio dirbtinių Dubajaus salų, apsipirkti didžiausiame prekybos centre pasaulyje arba tiesiog pasimėgauti saule ir amžinai trunkančia vasara! Vienas populiariausių maršrutų skrendantiems į Dubajų yra Vilnius – Dubajus. Skrydžių šiuo maršrutu yra labai daug, o lėktuvų bilietai yra tikrai pigūs!

Skrydžiai Vilnius – Dubajus

Dėl didelio maršruto populiarumo, skrydžiai Vilnius – Dubajus yra vykdomi net kelis kartus per savaitę. Skrydžius į Dubajų vykdo net kelios oro linijų bendrovės, taigi galėsite rinktis iš daugybės kainų ir laiko variantų. Patogų skrydį į Dubajų užtikrina oro linijų bendrovės, taigi galite būti tikri – kelionė į Dubajų jūsų neišvargins. Visi skrydžiai Vilnius – Dubajus yra su persėdimu, tačiau nereikia baimintis – tarpinio skrydžio lauksite moderniuose oro uostuose, taigi laukimas neprailgs! Skrydžiai su persėdimu netrunka labai ilgai, taigi veltui nešvaistysite brangaus atostogų laiko.

Lėktuvų bilietai Vilnius – Dubajus

Jei jus domina pigūs skrydžiai į Dubajų, savo kelionę turite pradėti planuoti iš anksto. Skrydžiams į visas šalis galioja universali taisyklė – kuo arčiau yra skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Taigi, norėdami sutaupyti, savo kelionę pradėkite planuoti iš anksto. Žemiausia lėktuvų bilietai kaina Vilnius – Dubajus būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusmečiui. Bilietai Vilnius – Dubajus patogiausiai nuperkami internetu – jums nereikės niekur vykti, lėktuvų bilietus išsirinksite patys ir juos gausite tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę.

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus