Vilnius - Dubajus - Vilnius

Dubajus yra vienas turtingiausių miestų pasaulyje. Pompastiškas, modernus, ekstravagantiškas, elegantiškas ir prabangus miestas – ideali vieta atostogoms. Jungtiniai Arabų Emyratai turi bene daugiausiai pasaulio naftos, taigi Dubajaus prabanga nieko nestebina. Dubajus yra pasaulio rekordų kupinas miestas – aukščiausias pasaulio dangoraižis, didžiausias tarptautinis oro uostas, didžiausias prekybos centras ir daugybė kitų rekordini įstaigų yra įsikūrusios Dubajuje. Šis miestas yra vienas nuostabiausių miestų visame pasaulyje, o kelionės į Dubajų užtikrins jums nepamirštamą, vien gerų emocijų pripildytą laiką. Atostogos Dubajuje yra tikras svajonių išsipildymas! Jums pasisekė, kadangi skrydžiai į Dubajų yra labai dažni ir prieinami visiems!

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai į Dubajų yra vykdomi kiekvieną dieną, kadangi kelionės į šį miestą yra labai populiarios. Gaila, tačiau tiesioginių skrydžių Vilnius – Dubajus nėra. Jei norėsite keliauti į Dubajų, skristi teks su persėdimu. Kelionės Vilnius – Dubajus trukmė priklauso nuo to, kiek laiko jums teks laukti tarpinio skrydžio. Dažniausiai kelionė į Dubajų trunka maždaug aštuonias valandas. Oro linijų bendrovės užtikrina, kad kelionė į Dubajų neprailgtų ir būtų maloni.

Vilnius – Dubajus – Vilnius

Jei planuojate kelionę į Dubajų, iš anksto pasirūpinkite lėktuvų bilietais. Visiems lėktuvų bilietams galioja ta pati taisyklė – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus bilietai. Tas pats galioja ir lėktuvų bilietams į Dubajų. Savo atostogas pradėkite planuoti iš anksto, taip užsitikrinsite sau tinkamą skrydžio kainą ir laiką. Iškodami bilietų internetu iš anskto - pigūs skrydžiai garantuoti. 

Patartina iš karto pirkti bilietus Vilnius – Dubajus – Vilnius. Pirkdami bilietus į abi puses, būsite tikri, kada grįšite namo, bet to mokėsite mažiau. Vilnius – Dubajus – Vilnius bilietai garantuos jums pigią ir malonią kelionę! Jums nereikės rūpintis dėl atgalinių bilietų ir ramiai galėsite džiaugtis atostogomis nuostabiajame Dubajuje!

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus