Dubajus - Vilnius

Dubajus yra ideali vieta nepamirštamoms atostogoms. Jei trokštate pabėgti nuo kasdienybės ir jus kankinančios rutinos, būtinai pasidomėkite kelionėmis į Dubajų! Vienas turtingiausių pasaulio miestų tiesiog įkūnija žodį „prabanga“. Milijonai žmonių kasmet keliauja atostogauti į Dubajų – šis miestas yra tikrų tikriausias turistų rojus. Atvykę į Dubajų galėsite aplankyti aukščiausią pasaulio dangoraižį, nukeliauti į vieną iš daugelio dirbtinių Dubajaus salų, apsipirkti didžiausiame prekybos centre pasaulyje arba tiesiog pasimėgauti saule ir amžinai trunkančia vasara! Vienas populiariausių maršrutų skrendantiems į Dubajų yra Vilnius – Dubajus. Skrydžių šiuo maršrutu yra labai daug, o lėktuvų bilietai internetu yra tikrai pigūs.

Skrydžiai Dubajus – Vilnius

Kadangi tūkstančiai Lietuvos gyventojų kasmet keliauja į Dubajų, pigūs skrydžiai Dubajus – Vilnius yra labai populiarūs. Skrydžiai Dubajus – Vilnius yra vykdomi net kelis kartus per savaitę, o juos organizuoja kelios skirtingos oro linijų bendrovės. Taigi, galėsite rinktis iš daugybės skirtingų skrydžių Dubajus – Vilnius variantų. Tiesioginių skrydžių Dubajus – Vilnius nėra, taigi skristi teks su persėdimu. Dažniausiai, kelionė Dubajus – Vilnius trunka maždaug aštuonias valandas, priklausomai nuo to, kiek laiko teks laukti tarpinio skrydžio. Galite būti ramūs, visi skrydžiai iš Dubajaus į Vilnių yra malonūs ir patogūs, taigi kelionė jūsų neišvargins ir namo grįšite pailsėję.

Lėktuvų bilietai 

Jei norite sutaupyti, lėktuvo bilietus Dubajus – Vilnius pirkite iš anksto. Lėktuvų bilietams galioja universali taisyklė – kuo arčiau skrydžio data, tuo bilietų kaina bus aukštesnė. Pigiausi lėktuvų bilietai Dubajus – Vilnius būna tuomet, kai juos perkate bent pusmetis iki skrydžio. Taigi, norėdami sutaupyti, lėktuvų bilietais pasirūpinkite iš anksto. Pradėję kelionę planuoti iš anksto, sutaupysite ne tik lėktuvų bilietams, bet ir galėsite rinktis iš daugybės skrydžių variantų.

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus