Orai Dubajuje

Dubajus – elegantiškas, pompastiškas, prabanga tviskantis, ekstravagantiškas miestas, tiesiog idealiai tinkantis atostogoms. Jei norite pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir pasinerti į egzotišką prabangą – kelionės į Dubajų tiesiog skirtos jums. Aukščiausias pasaulyje dangoraižis, dirbtinės salos, didžiausias pasaulio prekybos centras, septynių žvaigždučių viešbučiai, daugybė lankytinų objektų, jūra ir visada geras oras – tai tik maža dalis to, ką jums pasiūlys įspūdingasis Dubajus. Vienas didžiausių Dubajaus privalumų – visada geri orai. Klimatas Dubajuje yra tiesiog idealiai tinkantis nepamirštamoms, atpalaiduojančioms atostogoms.

Orai Dubajuje

Dubajaus klimatas yra tropinis dykumų, tai reiškia, kad orai mieste karšti, tvankūs ir drėgni.

Vasara. Orai Dubajuje vasarą tiesiog neįtikėtinai karšti – dieną, kai saulė pakyla į zenitą, temperatūra kartais gali pakilti net iki keturiasdešimties laipsnių. Kadangi lietuviai yra šiauriečiai, tokia temperatūra mums gali pasirodyti, kaip mirties nuosprendis. Karščiausias mėnuo Dubajuje yra rugpjūtis, kai dieną temperatūra kyla bent iki 41 laipsnio, o tai čia skaitoma vėsia rugpjūčio diena.

Žiema. Geriausias laikas keliauti į Dubajų yra žiema. Taip pat – vėlyvas ruduo arba labai ankstyvas pavasaris. Žiemą Dubajaus temperatūra pati idealiausia – dieną temperatūra laikosi ties maždaug 23 laipsniais, kartais, bet labai retai, gali pakilti iki 28 laipsnių. Žiemą, kaip ir vasarą, krituliai Dubajuje labai retai, taigi atostogos tikrai nebus sugadintos lietaus.

Rudenį vidutinė temperatūra laikosi tarp 25-28 laipsnių, taigi mieste vis tiek karšta ir tvanku. Pavasarį termometro stulpelis rodo tarp 21 ir 28 laipsnių, taigi pavasaris yra vienas idealiausių laikų keliauti į Dubajų.

Dubajaus orai yra idealūs tiems, kurie nori atostogas leisti paplūdimyje arba prie baseino, besimėgaujant saulės voniomis ir ramybe. Atostogos Dubajuje yra tikrų tikriausias svajonių išsipildymas, taigi nėra ko delsti – laikas pradėti kelionę į Dubajų!

                Orai Dubajuje

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus