Lankytinos vietos Dubajuje

Dubajus yra prabangi turistų žaidimų aikštelė. Jungtiniuose Arabų Emyratuose įsikūręs įspūdingas miestas, kasmet pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Atostogos Dubajuje – nepralekiamos. Dubajuje susijungia modernumas, technologijos, mada, istorija, kultūra, menas ir niekada nesibaigiančios pramogos. Dubajus yra tikras inovacijų ir kūrybingumo miestas. Dubajaus gatvės spalvingos, ryškios, kupinos energijos ir modernumo. Lankytini objektai Dubajuje garsūs visame pasaulyje ir tikrai ne veltui – Dubajuje atsiskleidžia Jungtinių Arabų Emyratų kultūra, istorija ir šimtametės tradicijos.

Įžymios vietos Dubajuje

Dubajus yra unikalus ir autentiškas miestas, nieko panašaus nepamatysite jokiame kitame mieste. Tradicijos ir modernumas susijungia Dubajaus gatvėse, sukurdami neįtikėtiną miesto veidą. Tarp įspūdingiausių pasaulio dangoraižių, įsikūrusios tradicinės turgavietės, daugybė parduotuvių, restoranų, barų, kavinių... Gražiausios lankytinos vietos Dubajuje suteiks jums galimybę pasinerti į unikalią miesto ir šalies praeitį, o kartu – ateitį.

Dubajaus muziejus yra vienas įžymiausių muziejų visuose JAE. Šis muziejus įsikūręs šimtamečiuose miesto fortuose rodomi istoriniai objektai, atspindintys koks buvo gyvenimas dykumoje, prieš naftos atradimą. Muziejuje itin pabrėžiama jūros svarba miestui. Taip pat, turistų verta dėmesio ir Moterų muziejus.

                  Lankytinos vietos Dubajuje

Burdž Chalifa – tai didžiausias pasaulio pastatas. Dubajuje įsikūręs aukščiausias pasaulio dangoraižis yra vieta, kurią tiesiog privalote aplankyti, kai viešėsite Dubajuje. Šis pastatas yra miesto pasididžiavimas, tarnaujantis kaip vienas iš daugelio įrodymų, kiek pasiekė turtingasis Dubajaus miestas. Dangoraižio viršuje yra apžvalgos aikštelė ir restoranas.

Al Fahidi – istorinis Dubajaus kvartalas. Rajono gatvėse nesigirti Dubajui įprasto miesto triukšmo, o į labirintą panašios gatvelės niekuo nepanašios į didžiules Dubajaus centro gatves. AL Fahidi yra labai gerai išsaugotas rajonas, kuris parodo, koks gyvenimas Dubajuje buvo prieš naftos atradimą. Šiame rajone daugybė muziejų, restoranų ir kavinių.

Lankytinos vietos Dubajuje labai įvairios ir jų labai daug. Bet kuris Dubajaus svečias tikrai ras ką pamatyti ir ką nuveikti Dubajuje. Taip pat, vertas dėmesio ir Dubajaus akvariumas su povandeniniu zoologijos sodu, Dubajaus fontanai, Dubajaus prieplauka, Džumeiros mečetė bei palmių salynas.

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus