Laikas Dubajuje

Kelionės į Dubajų yra tikras svajonių išsipildymas. Elegantiškas, modernus ir pompastiškas Dubajus yra ideali vieta nepamirštamoms atostogoms. Aukščiausias pasaulio dangoraižis, dirbtinės salos, moderni architektūra, prabangiausi pasaulio viešbučiai, didžiausias prekybos centras pasaulyje, visada geras oras, daugybė naktinių klubų ir niekada nesibaigiantys vakarėliai – tai tik maža dalis to, ką rasite Dubajuje. Kiekviena kelionė į užsienį reikalauja pasiruošimo. Norėdami, kad jūsų kelionė į Dubajų būtų visapusiškai maloni – būtinai pasirūpinkite įvairiomis atostogų detalėmis. Susitvarkykite reikiamus dokumentus, pasirūpinkite lėktuvų bilietais, pasidomėkite kokie orai jūsų lauks kelionės metu ir pasirūpinkite, kad atvykus į Dubajų, jūsų laikrodžiai rodytų tikslų vietos laiką.

Laikas Dubajuje

Lietuvos ir Dubajaus vietos laikas skiriasi, taigi keliaudami į Dubajų pasirūpinkite, kad jūsų laikrodžiai rodytų tikslų vietos laiką. Laikas Dubajuje yra skaičiuojamas pagal GST (Gulf Standart Time) standartus ir žymimas (UTC/GMT +4:00). Tai reiškia, kad laikas Dubajuje nuo Lietuvos vietos laiko skiriasi dvejomis valandomis. Keliaudami į Dubajų, savo laikrodžius turėsite pasukti dviem valandom į priekį. Laiko skirtumas tarp Lietuvos ir Dubajaus nėra labai didelis, tačiau atvykus į Dubajų galite jausti laiko pasikeitimą.

                  Laikas Dubajuje

Labai svarbu, kad nuolat žinotumėte tikslų laiką. Tai padės jums išvengti daugybės nesusipratimų, spėti aplankyti visas norimas vietas ir tikslingai planuoti kelionės dienotvarkę ir veiklas.

Geriausias laikas keliauti į Dubajų

Kadangi Dubajus priklauso tropiniam dykumos klimatui, Dubajuje visuomet yra karšta ir tvanku. Geriausias laikas keliauti į Dubajų yra žiema arba ankstyvas pavasaris. Sausis - vėsiausias mėnuo, kurio vidutinė oro temperatūra yra 19 °C. Tokiu laiku Dubajuje jūsų nekankins dideli karščiai, galėsite mėgautis atostogų dienomis ir nesibaiminti dėl savo sveikatos. Vasarą Dubajuje temperatūra gali pakilti net iki penkiasdešimties laipsnių, taigi kelionė į Dubajų tokiu metu nėra pati geriausia idėja! Karščiausias mėnuo Dubajuje yra rugpjūtis, kurio vidutinė temperatūra yra 36 °C.  Taip pat šis mėnuo tinkamiausias ir maudynėms - vidutinė vandens temperatūra siekia 33 °C.

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus