Kainos Dubajuje

Dubajus yra prabanga alsuojantis miestas. Pompastiškas, originalus ir elegantiškas – taip galima apibūdinti išskirtinį Dubajų. Atostogos Dubajuje – tikras svajonių išsipildymas. Aukščiausias pasaulio pastatas, prabangiausias pasaulyje viešbutis, dirbtinės salos, didžiausias pasaulyje prekybos centras, septynių žvaigždučių viešbučiai, daugybė naktinių klubų, barų, restoranų, lankytinų objektų ir visad geras oras – tai tik maža dalelė to, ką rasite atvykę į Dubajų. Šis Jungtinių Arabų Emyratų miestas yra tikras prabangos įsikūnijimas, tačiau kainos Dubajuje labai įvairios. Pigios kelionės į Dubajų lengvai suorganizuojamos ir įmanomos visiems!

Kainos Dubajuje

Jūsų kelionės kaina priklausys nuo to, kaip gerai suplanuosite savo atostogas. Kainos Dubajuje yra labai įvairios – kai kurie maisto produktai ir įvairios prekės Dubajuje brangesnės, kai kurios pigesnės, nei Lietuvoje. Kavinėje Dubajuje pavalgysite vos už septynis eurus – tai vidutiniška pietų kavinėje kaina. Tikrai nesunku rasti restoranų, kuriuose už vakarienę sumokėsite vos dvidešimt ar trisdešimt eurų. Tačiau bokalas alaus Dubajuje kainuos nuo aštuonių eurų – alkoholis mieste yra labai brangus.

Viešasis transportas Dubajuje brangesnis, nei Lietuvoje – autobuso ir metro bilietai Dubajuje kainuoja maždaug du eurus. Taksi kaina už kilometrą labai priklauso nuo to, kokios taksi įmonės paslaugomis naudositės. Vidutiniškai, taksi Dubajuje kainuoja apie eurą už kilometrą.

Kainos Dubajuje labai priklauso nuo to, į kokias įstaigas eisite. Restoranai ir kavinės mieste labai įvairūs – galite rasti ir pigių vietų, galite užklysti ir į prabangiausius pasaulyje restoranus, kur vakarienė kainuos net kelis šimtus eurų. Taigi, norėdami sutaupyti, savo kelionės biudžetą ir išlaidas apgalvokite iš anksto. Pasidomėkite vietomis, kur galėsite apsipirkti ir pavalgyti, nenuskriausdami savo piniginės ir neviršydami nustatyto kelionės biudžeto. Pigios kelionės į Dubajų tikrai yra įmanomos!

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus