Kainos Dubajuje

Dubajus yra prabanga alsuojantis miestas. Pompastiškas, originalus ir elegantiškas – taip galima apibūdinti išskirtinį Dubajų. Atostogos Dubajuje – tikras svajonių išsipildymas. Aukščiausias pasaulio pastatas, prabangiausias pasaulyje viešbutis, dirbtinės salos, didžiausias pasaulyje prekybos centras, septynių žvaigždučių viešbučiai, daugybė naktinių klubų, barų, restoranų, lankytinų objektų ir visad geras oras – tai tik maža dalelė to, ką rasite atvykę į Dubajų. Šis Jungtinių Arabų Emyratų miestas yra tikras prabangos įsikūnijimas, tačiau kainos Dubajuje labai įvairios. Pigios kelionės į Dubajų lengvai suorganizuojamos ir įmanomos visiems!

Kainos Dubajuje

Kavinių ir restoranų kaina

Jūsų kelionės kaina priklausys nuo to, kaip gerai suplanuosite savo atostogas. Kainos Dubajuje yra labai įvairios – kai kurie maisto produktai ir įvairios prekės Dubajuje brangesnės, kai kurios pigesnės, nei Lietuvoje. Kavinėje Dubajuje pavalgysite vos 7 eurus – tai vidutiniška pietų kavinėje kaina. Tikrai nesunku rasti restoranų, kuriuose už vakarienę sumokėsite vos 20-30 eurų. Tačiau bokalas alaus Dubajuje kainuos nuo 8 eurų – alkoholis mieste yra labai brangus.

Autobusų ir taksi kainos

Viešasis transportas Dubajuje brangesnis, nei Lietuvoje – autobuso ir metro bilietai Dubajuje kainuoja maždaug 1,5 euro. Taksi kaina už kilometrą labai priklauso nuo to, kokios taksi įmonės paslaugomis naudositės. Vidutiniškai, taksi Dubajuje kainuoja apie eurą už kilometrą. Jeigu važiuosite taksi mažais atstumais, už kelionę sumokėsite nuo 1 iki 5 eurų, jeigu važiuosite į tolimesnį Dubajaus rajoną, galite sumokėti nuo 5 iki 10 eurų už kelionę. 

Ekskursijų kainos

Pavyzdžiui, vienos valandos pasijodinėjimas Dubajaus dykumoje vienam suaugusiam  žmogui gali kainuoti apie 150 eurų, vaikui - apie 100 eurų. Safari ekskursija dykumoje su vakariene ir arabiškais šokiais suaugusiam asmeniui atsieitų apie 55 eurus, o vaikui apie 45 eurus. Pramogos geriausiame vandens atrakcionų parke Wild Wadi kainuoja nuo 85 eurų. O apžvalginė ekskursija su kruizu ir apsilankymu Burdž Chalifa kainuotų maždaug apie 50 eurų suaugusiam žmogui bei apie 25 eurus vaikui. 

                 Kainos Dubajuje

Kuro kainos Dubajuje

Pavyzdžiui, benzino kaina siekia vos 0,5 euro centų už litrą. Tad, lankantis Dubajuje tikrai verta nuomotis automobilį, nes ne tik kuras pigus, bet ir patogiau būtų aplankyti turistines šalies vietas. 

Kainos Dubajuje labai priklauso nuo to, į kokias įstaigas eisite. Restoranai ir kavinės mieste labai įvairūs – galite rasti ir pigių vietų, galite užklysti ir į prabangiausius pasaulyje restoranus, kur vakarienė kainuos net kelis šimtus eurų. Taigi, norėdami sutaupyti, savo kelionės biudžetą ir išlaidas apgalvokite iš anksto. Pasidomėkite vietomis, kur galėsite apsipirkti ir pavalgyti, nenuskriausdami savo piniginės ir neviršydami nustatyto kelionės biudžeto. Pigios kelionės į Dubajų tikrai yra įmanomos!

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus