Dubajaus viza

Atostogos Dubajuje, išties, yra idealus sprendimas! Pompastiškas ir prabangus miestas nepaliks nei vieno abejingo. Kelionės į Dubajų jums pasiūlys kur kas daugiau, nei gerą orą ir nesibaigiančias saulės vonias! Dubajuje įsikūręs didžiausias pasaulio dangoraižis, dirbtinai sukurtos salos, didžiausias pasaulio prekybos centras, daugybė restoranų, prabangiausių pasaulio viešbučių ir nesibaigiančių pramogų. Planuodami kelionę į Dubajų, būtinai turite pasirūpinti svarbiomis kelionės detalėmis – susitvarkyti reikiamus kelionės dokumentus, įsigyti lėktuvo bilietus, rezervuoti vietą nakvynei.

Keliaudami į Dubajų su savimi turite turėti pasą, kuris patvirtintų jūsų asmens tapatybę ir pilietybę. Vykstant į Junginius Arabų Emyratus, jūsų pasas turi galioti ne trumpiau nei šešis mėnesius nuo planuojamos kelionės pabaigos. Taigi, prieš keliaudami į Dubajų, būtinai pasirūpinkite, kad jūsų turimas pasas būtų tvarkingas.

Kaip gauti Dubajaus vizą?

Keliaudami į Jungtinius Arabų Emyratus, turite turėti ne tik galiojančius asmens tapatybės dokumentus, bet ir vizą. Geros naujienos tiems, kurie nori keliauti tik į Dubajų – nuo 2015 metų gegužės šeštos dienos, priimtas įstatymas, kuris reglamentuoja, kad Europos Sąjungos piliečiams, vykstantiems į Dubajų trumpiau nei trims mėnesiams, viza yra nereikalinga. Taigi, jei keliaujate į Dubajų trumpam laikui, jums nereikės rūpintis dėl vizos įsigijimo.
Jei į Dubajų keliaujate ilgesniam laikui, pavyzdžiui, dirbti, gyventi arba mokytis – jums reikės įsigyti vizą. Norėdami įsigyti vizą, turite susisiekti su konsulinėmis įstaigomis, kurios suteiks jums visą reikiamą informaciją ir padės užpildyti visus reikiamus dokumentus.

                  Dubajaus viza

Dubajaus vizos nėra nemokamos, taigi iš anksto pasidomėkite kiek kainuoja Dubajaus viza ir kokių dokumentų jums reikės norint įsigyti šią vizą. Norėdami, kad jūsų kelionė būtų visapusiškai pasisekusi, iš anksto pasirūpinkite visais reikiamais kelionės dokumentais!

Lietuvos Respublikos ambasada JAE

Muhammad Mazhar g. 23, Zamalekas, Kairas
Egipto Arabų Respublika
Tel.: (20) 22 736 6461. Tel./Faks.: (20) 22 736 5130
El. paštas amb.eg@urm.lt
Ambasados darbo laikas: VII-IV 9:00 - 17:00
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:30

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus