Dubajaus metro

Dubajus – labai modernus, ekstravagantiškas ir prabangus miestas. Milijonai turistų iš viso pasaulio kasmet traukia į Dubajų, kur atostogos tampa tikru svajonių išsipildymu. Dubajuje galėsite pasimėgauti ne tik visus metus geru oru! Šiame mieste galėsite aplankyti didžiausią pasaulio pastatą, didžiausią prekybos centrą, dirbtines salas, apsigyventi prabangiausiuose pasaulio viešbučiuose, mėgautis unikaliu maistu ir susipažinti su išskirtine JAE kultūra. 

Viešasis transportas

Jungtiniuose Arabų Emyratuose nėra įprasta vaikščioti pėsčiomis dėl kelių priežasčių. Visų pirma, čia temperatūra kiekvieną dieną siekia virš 45 °C, todėl yra daug maloniau keliauti iš taško A į tašką B, kur veikia kondicionavimo sistema. Antra, beveik kiekvieną arabų šeima turi bent jau vieną automobilį. Turistams rekomenduojama naudotis taksi paslaugomis arba tiesiog išsinuomoti automobilį. Taip pat Dubajuje yra puikiai išvystytas ir viešasis transportas. Kad ir kokiame miesto rajone apsigyvensite, bet kurį Dubajaus tašką pasieksite itin nesunkiai ir greitai. Pati pigiausia transporto priemonė Dubajuje yra valtis, “abra”. Vienas patogiausių susisiekimo būdų yra Dubajaus metro.

Metro 

Dubajaus metro yra visiškai automatinis, kuriam nereikalingi vairuotojai. Šis istorinis metro dabar yra neįtikėtinai modernus, greitas, tvarkingas ir patogus naudoti. Dubajus tikrai nėra mažas miestas, bet susisiekimas Dubajuje nebus problema – Dubajaus metro yra patogiai išsidėstęs po visą miestą, taigi nesvarbu, kur būsite – greitai nukeliausite ten kur jums reikia. Dubajaus metro yra vienas moderniausių visame pasaulyje – vien kelionė Dubajaus metro, gali pasirodyti kaip linksma atrakcija!
Šiuo metu Dubajuje yra net kelios metro linijos, kurios bendrai turi net keliasdešimt stotelių. Taip pat Dubajuje planuojama statyti dar dvi linijas, kurios bene trigubai išplės jau dabar esantį metro.
Kiekvienais metais milijonai žmonių naudojasi Dubajaus metro paslaugomis. Dubajaus metro bilieto kaina yra apie pusantro euro, tačiau galima įsigyti daugkartinio naudojimo kortelę, kuri padės sutaupyti ir išvengti eilių perkant metro bilietus. Metro veikimo valandos: nuo šeštadienio iki ketvirtadienio metro veikia nuo 6 val. ryto iki 23 val. nakties. Penktadieniais - nuo 14 val. Iki 24 val. 

                  Dubajaus metro

Dubajuje taip pat važinėja autobusai ir be abejonės – taksi. Autobusai važinėja šiek tiek rečiau ir lėčiau nei Dubajaus metro, tačiau jei autobuso stotelė jums yra arčiau, nei metro – tikrai drąsiai naudokitės Dubajaus autobusais. Taksi kaina Dubajuje labai priklauso nuo to, kokios įmonės paslaugomis naudositės, tačiau bendram supratimui - kelionė mažais atstumais Dubajuje jums atsieis apie 5-20 dirhamų, o kelionė į tolimesnį miesto rajoną - apie 20-40 dirhamų.

Automobilių nuoma Dubajuje

Dubajuje, kaip ir visur kitur pasaulyje, automobiliai nuomojami mažiausiai vienai parai. Taip pat automobilį gali išsinuomoti asmuo ne jaunesnis nei 21 metų, kuris nuomos punkte privalo pateikti savo pasą, tarptautinį vairuotojo pažymėjimą ne senesnį nei vienerių metų bei dvi savo dokumentines nuotraukas. Lietuva su Jungtiniais Arabų Emyratais yra pasirašiusi susitarimą dėl vairuotojo pažymėjimo galiojimo, todėl  planuojantiems čia vairuoti rekomenduojama atsispausdinti šio susitarimo kopiją arabų kalba. Ši kopija mums pravers susidūrus su šalies pareigūnais. Taip pat, automobilio nuomos metu, jus aptarnaujantis specialistas jums išduos laikiną leidimą vairuoti šalyje. 

Įdomus faktas - metro geriau nekramtykite gumos, nes už tai galite gauti netgi baudą!

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus