Dubajaus metro

Dubajus – labai modernus, ekstravagantiškas ir prabangus miestas. Milijonai turistų iš viso pasaulio kasmet traukia į Dubajų – atostogos Dubajuje yra tikras svajonių išsipildymas. Dubajuje galėsite pasimėgauti ne tik visus metus geru oru! Šiame mieste galėsite aplankyti didžiausią pasaulio pastatą, didžiausią prekybos centrą, dirbtines salas, apsigyventi prabangiausiuose pasaulio viešbučiuose, mėgautis unikaliu maistu ir susipažinti su išskirtine JAE kultūra. Kad ir kokiame miesto rajone apsigyvensite, bet kurį Dubajaus tašką pasieksite nesunkiai, kadangi viešasis transportas Dubajuje yra išvystytas itin gerai ir patogiai. Vienas patogiausių susisiekimo būdų yra Dubajaus metro.

Dubajaus metro yra visiškai automatinis metro, kuriam nereikalingi vairuotojai. Šis istorinis metro dabar yra neįtikėtinai modernus, greitas, tvarkingas ir patogus naudoti. Dubajus tikrai nėra mažas miestas, bet susisiekimas Dubajuje nebus problema – Dubajaus metro yra patogiai išsidėstęs po visą miestą, taigi nesvarbu, kur būsite – greitai nukeliausite ten kur jums reikia. Dubajaus metro yra vienas moderniausių visame pasaulyje – vien kelionė Dubajaus metro, gali pasirodyti kaip linksma atrakcija!

Šiuo metu Dubajuje yra net kelios metro linijos, kurios bendrai turi net keliasdešimt stotelių. Šiuo metu Dubajuje planuojama statyti dar dvi linijas, kurios bene trigubai išplės jau dabar esantį metro.

Kiekvienais metais milijonai žmonių naudojasi Dubajaus metro paslaugomis. Dubajaus metro bilietas kainuoja apie pusantro euro, tačiau galima įsigyti daugkartinio naudojimo kortelę, kuri padės sutaupyti ir išvengti eilių perkant metro bilietus.

Dubajuje taip pat važinėja autobusai ir be abejonės – taksi. Autobusai važinėja šiek tiek rečiau ir lėčiau nei Dubajaus metro, tačiau jei autobuso stotelė jums yra arčiau, nei metro – tikrai drąsiai naudokitės Dubajaus autobusais. Taksi kaina Dubajuje labai priklauso nuo to, kokios įmonės paslaugomis naudositės.

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus