Dubajaus centras

Dubajus – prabangos, modernumo, blizgesio ir spalvų kupinas miestas. Energingas ir spalvingas, Dubajus kasmet pritraukia milijonus turistų iš viso pasaulio. Ankščiau tarnavęs kaip pasikeitimo uostas ir pirklių miestas, Dubajus šiandien yra vienas turtingiausių ir prabangiausių miestų visame pasaulyje. Dubajuje susijungia šimtametės tradicijos, Arabijos kultūra, auksu tviskanti prabanga ir fantastiškas modernumas. Dubajus naktį tampa šviesų ir spalvų lopšiu, kurio gatvėse niekada netyla juokas ir muzika. Dubajaus centras yra turbūt įspūdingiausia miesto dalis, kurioje norisi praleisti kiekvieną atostogų minutę. Triukšmingas ir nuolat skubantis Dubajus – ideali vieta kelionei.

Dubajaus miesto centras

Dubajus garsėja aukščiausiais ir moderniausiais pasaulio dangoraižiais. Šis miestas – labai turtingas ir labai ekscentriškas. Dubajaus centre atsiveria tai, kuo vietiniai gyventojai didžiuojasi labiausiai – moderni, galima sakyti net futuristiška architektūra. Dubajaus centre įsikūręs aukščiausias pasaulio dangoraižis, į kurį užkilę galėsite pasigrožėti nepakartojama miesto panorama. Gatvės Dubajaus centre unikalios – tarp didžiulių ir elegantiškų dangoraižių, gatvėse auga palmės, pilna nuostabaus grožio fontanų, meno kūrinių ir miesto dekoracijų.

                 

Naktinis Dubajaus gyvenimas

Dubajus garsėja audringu naktiniu gyvenimu – Dubajaus centre įsikūrę klubai garantuos, kad galėsite pasilinksminti taip, kaip kad niekada nesilinksminote. Be to, didžiausias Dubajaus prekybos centras – Dubai Mall, suteiks jums galimybę apsipirkti prabanga alsuojančiose parduotuvėse.

Dubajus nuolat siekia kurti ir statyti ką nors ekstravagantiško, didelio, pompastiško ir originalaus. Šiuo metu Dubajus rengias didžiausio pasaulyje prekybos centro statybai. Planuojas Dubajaus prekybos centras, bus tarsi prekybos miestas po stogu. Kartu su daugybe parduotuvių, šiame prekybos centre bus įrengti barai, kavinės, SPA, sporto salės ir kitokios pramogų vietos.

Kelionės į Dubajų – tikras svajonių išsipildymas. Nepraleiskite progos nukeliauti į Dubajų ir pasinerti į idealias, nepamirštamas atostogas pasakiškame mieste.

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus