Burdž Chalifa

Jei trokštate atostogauti egzotiškame krašte, būtinai pasidomėkite kelionėmis į Dubajų. Šis pompastiškas ir modernus miestas užtikrins, kad jūsų atostogos būtų nepamirštamos ir kupinos vien gerų emocijų! Dubajus jus pakerės – šis miestas gali pasigirti ne vien amžinai trunkančia vasara. Dubajuje įsikūrę daugybė rekordus laužančių pastatų ir įvairių vietų. Vienas tokių rekordinių stebuklų – aukščiausias pasaulyje dangoraižis Burdž Chalifa.

Ankščiau vadintas Burdž Dubai, vėliau pervadintas į Burdž Chalifa, yra 2009 metais pastatytas aukščiausias pasaulyje dangoraižis. Jungtiniuose Arabų Emyratuose įsikūręs įspūdingas dangoraižis, turi net 160 aukštus! Bendras pastato plotas yra daugiau nei trys šimtai tūkstančių kvadratinių kilometrų!

Šis pastatas yra ypatingas ne tik savo dydžiu! Burdž Chalifa gali pasigirti ir įspūdinga architektūra. Šis pastatas yra spiralės formos ir kildamas į viršų siaurėja. Tai sukuria tikrai įspūdingą vaizdą!

Dangoraižio patalpos naudojamos įvairiai – pastate įsikūrę viešbučiai, biurai, parduotuvės ir gyvenami butai. Dauguma patalpų, žinoma, naudojami biurams. Butai įsikūrę šiame pastate yra vieni brangiausių visame pasaulyje.

Šis dangoraižis yra įsikūręs pačiame Dubajaus centre, daugybės parduotuvių ir lankytinų vietų apsuptyje. Ant dangoraižio stogo yra prabangus restoranas ir apžvalgos aikštelė. Taigi, užkilę į patį dangoraižio viršų galėsite ne tik pasigrožėti Dubajaus panorama, bet ir skaniai pavalgyti. Šalia įspūdingojo dangoraižio yra didžiulis dirbtinis ežeras, o jame – didžiausias pasaulyje šokantis baseinas. Taigi, jei norėsite apsilankyti Burdž Chalifa dangoraižyje, turėsite galimybę ne tik pasigrožėti rekordinio dydžio pastatu, bet ir aplankyti vieną labiausiai lankomų vietų Dubajuje!

Kelionės į Dubajų tikrai nepaliks abejingų. Šis miestas yra unikalus ir nepralenkiamas! Atostogos Dubajuje yra tikras svajonių išsipildymas, taigi nepraleiskite progos ir leiskitės į nuostabiausią savo gyvenimo nuotykį!

Skrydžiai į Dubajų

Skrydžiai iš Dubajaus